Komatsu

Poskytujeme dodávky náhradní dílů na stroje Komatsu.

image

Náhradní díly Komatsu

Společnost Komatsu byla založena v roce 1921 a v roce 1931 vyrábí první traktor pro zemědělské použití. Ve válečném období vyrábí vojenskou techniku a po druhé světové válce začíná s výrobou buldozerů a vysokozdvižných vozíků. V roce 1949 vyrábí první dieselový motor.

V roce 1967 založila společnost svou první zámořskou dceřinou společnost N.V.KomatsuEuropeS.A., která sídlí v Belgii. V roce 1970 firma zahájila svou první přímou investici ve Spojených státech se založením společnosti Komatsu America Corporation. Další zahraniční operace brzy následovaly, v Singapuru, Austrálii, Mexiku, Brazílii a Číně.

Dnes je společnost Komatsu považována za druhého největšího výrobce po celém světě pro zařízení pro zemní práce, které se skládá ze stavebních a těžebních zařízení, lesních strojů, kompaktních staveb a průmyslových strojů. Výrobní linky po celém světě vyrábí těžké zařízení, jako jsou hydraulické rýpadla, kolové nakladače, pásové nakladače, dozery, vysokozdvižné vozíky, vznětové motory, harvestorové a terénní vozíky. Společnot Komatsu má výrobní závody v Asii, Japonsku, Evropě a Americe. Komatsu Limited je celosvětovou součástí konsolidačního celku spolu s 182 dalšími společnostmi skupiny Komatsu.

Společnost  HEVOS spol. s r.o. spolupracuje s distributory a výrobci náhradních dílů a zařízení po celém světě, aby poskytla vysoce kvalitní servis a dodávky náhradní dílů tak, aby zajistily hladké fungování vašich strojů Komatsu. Dodávky náhradních dílů zajišťujeme z našeho skladu, dále pak dovozem ze skladů našich dodavatelů, se kterými spolupracujeme.