Komatsu traktobagry

image


Společnost Komatsu vyrábí traktorbagry ve svém italském závodě v Este. Stroje typu traktorbagr, nebo taky rypadlonakladač se staly jedním ze strojů, které zná celý svět pro jejich mobilitu a univerzálnost a všestranné použití.

Náhradní díly na traktorbagry Komatsu jsou jednou z hlavních činností naší firmy a dodáváme je z našeho skladu, nebo rychlými dodávkami od našich dodavatelů. Nejčastěji na tyto stroje dodáváme čepy a pouzdra, kluzáky, koníky a ostatní zařízení podkopu a předního výložníku a to pro řady 2 a 5. Dále čepy, pouzdra, ložiska, gufera satelity, kardanové kříže, poloosy, brzdové destičky do náprav a převodovek těchto strojů.

Do motorů těchto strojů dodáváme těsnění, pístní proužky, ojnice, hlavy motoru, startéry, spínače, čidla vodní pumpy a další díly motorové díly.

Pro hydrauliku dodáváme sady těsnění, válců, potrubí, hydraulické válce a hydraulická čerpadla. Dodáváme bezpečnostní skla na většinu stavebních strojů Komatsu.

Samozřejmostí jsou filtry a sady filtrů, oleje, zuby a korunky, které najdete v našem Eshopu, který pro naše zákazníky stále doplňujeme.

Typy, na které u nás koupíte náhradní díly

KOMATSU  WB 93R-2  WB 97S-2  WB 93S-2
KOMATSU  WB93R-5  WB97R-5  WB93S-5  WB97S-5

Naši kompletní nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu v sekci traktorbagry Komatsu.