Náhradní díly Caterpillar

Zajistíme hladké fungování vašich strojů Caterpillar.

image

Náhradní díly Caterpillar

Caterpillar je přední světový výrobce, který vyrábí širokou škálu strojů, motorů a finančních produktů. Výrobky zahrnují stavební vybavení, stavební stroje, důlní zařízení, zemní plyn a vznětové motory, průmyslové plynové turbíny a dieselové elektrické lokomotivy. Rýpadla, vysokozdvižné vozíky, dozery, vrtačky a kompaktory jsou některé z produktů nabízených touto společností.

Historie společnosti Caterpillar začala, když zakladatel společnosti Holt Manufacturing Company Benjamin Holt úspěšně vyřešil problém týkající se mobility parních traktorů v letech 1890 a počátku 20. století a od té doby se traktory jejich ponořily do měkké země na farmách Kalifornie. V roce 1925  vzniká značka Caterpillar Tractor co. Společnost rostla rychlým tempem a po druhé světové válce až do roku 1950 kdy se stala nadnárodní společností. Dnes se stavební stroje Caterpillar nacházejí téměř ve všech zemích světa a počtem modelů strojů se řadí k největším výrobcům a dodavatelům stavební techniky.

Společnost HEVOS spol. s r.o. spolupracuje s distributory a výrobci náhradních dílů a zařízení po celém světě, aby poskytla vysoce kvalitní servis a dodávky náhradní dílů tak, aby zajistily hladké fungování vašich strojů Caterpillar. Dodávky náhradních dílů zajišťujeme z našeho skladu, dále pak dovozem ze skladů našich dodavatelů se kterými spolupracujeme.