Yanmar

Sortiment dílů pro motory a minibary Yanmar.

image

Náhradní díly Yanmar

Společnost Yanmar je japonská firma, která od vzniku v roce 1912 se zabývá výrobou motorů a zemědělských zařízení. Sídlem firmy je japonská Osaka a od roku 1920 se začíná společnost specializovat na dieselové motory, rozšiřuje výrobu o lehké rybářské lodě, lodní trupy, traktory, kombajny, stroje na výsadbu rýže, plynové tepelné čerpadla, sněhové frézy, transportéry, koly, minibagry, přenosné dieselové generátory.

V roce 1933 zakladatel společnosti Yanmar Magokichi Yamaoka vyvinul první malý dieselový motor a od této doby se Yanmar stává světovým dodavatelem průmyslových a lodních vznětových motorů, kompaktních stavebních zařízení a kompaktních užitkových traktorů.

V roce 1971 uvádí Yanmar na trh první minibagr a dále rozšíří tento typ stroje na celou řadu modelů populárních pro svou trvanlivost, spolehlivost, univerzálnost, šetrnost k životnímu prostředí, nákladově efektivnějšímu provozu.

V Evropě zakládá společnost Yanmar Construction Equipment Europe, se sídlem ve Saint Dizier ve Francii. Zde vyrábí a distribuuje stavební stroje. mini-rýpadla, pásové nosiče, minidumpery a kolové nakladače.

Hevos spol. s r o. dodává nahradní díly pro motory Yanmar nejčastěji do stavebních strojů. Pro motory Yanmar nejčastěji dodáváme písty, těsnění, ventily, vodítka ventilů, ložiska, trysky a součásti palivového systému, stopventily, klikové hřídele, hlavy válců, vodní pumpy, olejová čerpadla, startéry a alternátory.

Samozřejmostí jsou filtry, sady filtrů a oleje, které najdete v našem E-shopu, který pro naše zákazníky stále doplňujeme.