Komatsu dozery

image


Dozer původně vyrobený jako pásový traktor, který je vybaven silnou kovovou deskou, která slouží k vytlačování velkého množství půdy, písku, sutiny nebo jiného materiálu. Používá se na provádění zemních prací na stavbách, jako jsou dálnice, železnice, silnice, skládky odpadů, doly, lomy, vodohospodářské stavby, poldry, lesní a polní cesty, halové a obchodní objekty.

První buldozer nebo spíše prototyp buldozeru, jak ho známe, byl vynalezen Jamesem Cummingsem a J. Earlem McLeodem v Morrowville v Kansasu v roce 1923. Během následujících let až do současnosti prošel buldozer změnami, pro které se stal nepostradatelným strojem na všech velkých stavbách.

Společnost KOMATSU je světovým lídrem ve výrobě dozerú, které jsou známe a rozšířené na celém světě.

Pro dozery Komatsu dodáváme nejčastěji čepy a pouzdra, radlice a rozrýváky, díly podvozku, rolny, kladky, napínací kola, pásy. Do motorů těchto strojů dodáváme těsnění, pístní proužky, ojnice, hlavy motoru, startéry, spínače, čidla, vodní pumpy a další díly motorové díly. Sady těsnění hydraulických válců a hydraulická čerpadla.

Dodáváme bezpečnostní skla na na většinu strojů Komatsu. Samozřejmostí jsou filtry a sady filtrů, oleje, zuby a korunky, které najdete v našem E-shopu, který pro naše zákazníky stále doplňujeme.

Typy, na které u nás koupíte náhradní díly

D20 D21 D27 D30 D31 D32 D37 D38 D39 D40 D41 D47 D50 D53 D58 D60 D61D65 D70 D80 D85

Naši kompletní nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu.