Caterpillar dozery

image


Dozer je původně vyrobený jako pásový traktor, který je vybaven silnou kovovou deskou, která slouží k vytlačování velkého množství půdy, písku, sutiny nebo jiného materiálu. Používá se na provádění zemních prací na stavbách, jako jsou dálnice, železnice, silnice, skládky odpadů, doly, lomy, vodohospodářské stavby, poldry, lesní a polní cesty, halové a obchodní objekty.

První buldozer nebo spíše prototyp buldozeru, jak ho známe, byl vynalezen Jamesem Cummingsem a J. Earlem McLeodem v Morrowville v Kansasu v roce 1923. Během následujících let až do současnosti prošel buldozer změnami pro které se stal nepostradatelným strojem na všech velkých stavbách.

Společnost Caterpillar je světovým lídrem ve výrobě dozerú, které jsou známe a rozšířené na celém světě.

Pro  dozery Caterpillar dodáváme nejčastěji čepy a pouzdra, radlice a rozrýváku, díly podvozku, rolny, kladky, napínací kola, pásy. Do motorů těchto strojů dodáváme těsnění, pístní proužky, ojnice, hlavy motoru, startéry, spínače, čidla, vodní pumpy a další díly motorové díly.

Sady těsnění hydraulických válců a hydraulická čerpadla. Dodáváme bezpečnostní skla na většinu strojů Caterpillar.

Samozřejmostí jsou filtry a sady filtrů, oleje, zuby a korunky, které najdete v našem E-shopu, který pro naše zákazníky stále doplňujeme.

Typy, na které u nás koupíte náhradní díly Caterpillar

CAT D2, CAT D3  CAT D4  CAT D5  CAT D6  CAT D7  CAT D8  CAT D9  CAT D10  CAT D11

Naši kompletní nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu.