Caterpillar traktorbagry

image


Společnost Caterpillar vyrobila první traktorbagr v roce 1985 a od té doby se tento stroj stal jedním ze strojů, které znají po celém světě. Od první řady traktorbagrů CAT 428 u nás známější CAT 428B až po další řady C D E a Fse tyto stroje svou kvalitou a precizním zpracování staly známou veličinou v sektoru rypadlonakladačů  –  traktorbagrů.

Náhradní díly na traktorbagry Caterpillar jsou jednou z hlavních činností naší firmy dodáváme z našeho skladu nebo rychlými dodávkami od našich dodavatelů. Nejčastěji na tyto stroje dodáváme čepy a pouzdra, kluzáky, koníky a ostatní zařízení podkopu a předního výložníku a to pro řady CAT B C D E F. Dále čepy, pouzdra, ložiska, gufera satelity, kardanové kříže, poloosy, brzdové destičky do náprav a převodovek těchto strojů.

Do motorů těchto strojů dodáváme těsnění pístní proužky, ojnice, hlavy motoru, startéry, spínače, čidla vodní pumpy a další díly motorové díly.

Pro hydrauliku dodáváme sady těsnění válců potrubí, hydraulické válce a hydraulická čerpadla.

Dodáváme také bezpečnostní skla, a to na většinu traktorbagrů Caterpillar.

Samozřejmostí jsou filtry a sady filtrů, oleje, zuby a korunky, které najdete v našem E-shopu který pro naše zákazníky stále doplňujeme.

Typy, na které u nás koupíte náhradní díly

CAT 428 432 438 424 442 434 444 řady B C D E F

Naši kompletní nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu v sekci traktorbagry Caterpillar.