Volvo nakladače

image


Čelní nakladače mají použití ve stavebnictví, zemědělství, lesnictví a v těžebních a důlních oblastech. Nakladač může nakládat různé typy materiálů lopatou, která je velká podle typu stroje. Není to velmi univerzální, ale objem lopat od 0,5 m3 až po 10 m3 umožňuje použití těchto strojů ve velmi široké oblasti průmyslu a to od nakladačů o hmotnosti 1- 200 t.

Kompaktní kolové nakladače Volvo

Řada těchto nakladačů obsahuje stroje o hmotnosti od 4,3- 7,6 tun.

Náhradní díly na nakladače Volvo dodáváme z našeho skladu, nebo rychlými dodávkami od našich dodavatelů. Nejčastěji na tyto stroje dodáváme, čepy a pouzdra předního výložníku. Dále čepy, pouzdra, ložiska, gufera, satelity, kardanové kříže, poloosy, brzdové destičky do náprav a převodovek těchto strojů.

Do motorů těchto strojů dodáváme těsnění, pístní proužky, ojnice, hlavy motoru, startéry, spínače, čidla vodní pumpy a další díly motorové díly. Pro hydrauliku dodáváme sady těsnění, válců, potrubí, hydraulické válce a hydraulická čerpadla. Dodáváme bezpečnostní skla na většinu stavebních strojů Volvo. Samozřejmostí jsou filtry a sady filtrů, oleje, zuby a korunky, které najdete v našem E-shopu, který pro naše zákazníky stále doplňujeme.

Typy, na které u nás koupíte náhradní díly

L20 L25 L30 L35 L45 L50

Kolové nakladače Volvo

Řada těchto nakladačů obsahuje stroje o hmotnosti od 7,6 - 34 tun. Náhradní díly na nakladače Volvo dodáváme z našeho skladu, nebo rychlými dodávkami od našich dodavatelů.

Nejčastěji na tyto stroje dodáváme čepy a pouzdra předního výložníku. Dále čepy, pouzdra, ložiska, gufera, satelity, kardanové kříže, poloosy, brzdové destičky do náprav a převodovek těchto strojů.

Do motorů těchto strojů dodáváme těsnění, pístní proužky, ojnice, hlavy motoru, startéry, spínače, čidla vodní pumpy a další díly motorové díly. Pro hydrauliku dodáváme sady těsnění válců potrubí, hydraulické válce a hydraulická čerpadla.

Dodáváme bezpečnostní skla na většinu stavebních strojů Volvo. Samozřejmostí jsou filtry a sady filtrů, oleje, zuby a korunky, které najdete v našem E-shopu, který pro naše zákazníky stále doplňujeme.

Typy, na které u nás koupíte náhradní díly

L60 L70 L90 L110 L120 L150 L180 L220 L250 L

Naši kompletní nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu.