Volvo minibagry

image


Také minibary má společnost Volvo ve své řadě produktů. Tyto minibagry - malé bagry do 6tun - získaly u nás velkou oblibu pro svou univerzálnost a dostupnost pro práce na hloubení úzkých výkopů a staveb. Mini-rypadla Volvo jsou velmi univerzální kompaktní a výkonné.

Taky minibagry Volvo jsou známé a oblíbené stroje, na které dodáváme náhradní díly. Pro minibagry Volvo dodáváme nejčastěji čepy a pouzdra výložníku, lopaty a rychlopínače, z dílů podvozku to jsou rolny, kladky, napínací kola, pásy.

Do motorů těchto strojů dodáváme těsnění, pístní proužky, ojnice, hlavy motoru, startéry, spínače, čidla, vodní pumpy a další díly motorové díly. Sady těsnění hydraulických válců a hydraulická čerpadla. Dodáváme bezpečnostní skla na většinu minibagrů Volvo.

Samozřejmostí jsou filtry a sady filtrů, oleje, zuby a korunky, které najdete v našem E-shopu, který pro naše zákazníky stále doplňujeme.

Typy, na které u nás koupíte náhradní díly

EC15 EC15B EC17C EC18C EC20 EC20B EC25 EC27C EC30 EC30B EC45 EC50 EC50B EC50C EC60C EC70 ECR28 ECR38 ECR48 ECR48 ECR58 ECR88

Naši kompletní nabídku si můžete prohlédnout v našem e-shopu.